Про посилення карантину на території м. Канів у зв’язку з віднесенням його до «червоної зони»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

ПРОТОКОЛ   № 34

ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ  ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 18 вересня 2020 року

 

Головував:  Ренькас І.О.

Присутні: члени комісії (за окремим списком)

 

Про посилення карантину на території м. Канів у зв’язку

з віднесенням його до «червоної зони»

 (Ренькас І.О., Святелик В.І.)

 

Слухали Святелика Володимира Івановича (керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради), який поінформував, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня,  було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.  Місто Канів з 00:00 годин 14 вересня 2020 року віднесено до «червоної зони».   Також доповів про статистичні дані захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19), що викликається коронавірусом SARS-CoV-2 в Україні, Черкаській області та Канівській ОТГ та довів до відома листи від Черкаської обласної державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області щодо необхідності посилення виконання всіх протиепідемічних заходів для «червоної зони», визначених постановою КМУ від 22.07.2020 № 641 « Про встановлення  карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

У зв’язку з цим, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. На території м. Канів призупинити роботу

1.1 Торговельної сфери, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, антисептичними засобами та предметами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

1.2. Побутового обслуговування населення (масажні, манікюрні кабінети та салони краси, перукарні)

термін: з 00.00 год 21.09.2020

до 00.00 год 28.09.2020

 

  1. Канівському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області (Баландюк А.П.) спільно з Канівським відділенням поліції Золотоніського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області посилити контроль за дотриманням карантинних норм на території Канівської ОТГ.

Термін: Постійно

 

  1. Начальнику відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету Канівської міської ради (Ткаченку С.В.) підготувати звернення до мешканців Канівської ОТГ з проханням виконувати всі карантинні норми та висвітлити її на сайті міської ради.

Термін: 21.09.2020

 

  1. Контроль за виконанням рішення комісії покласти на керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради та відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому.

 

 

Міський голова, голова комісії                                       Ігор РЕНЬКАС                

 

Секретар                                                                            Микола ПОПЕНКО

  Друк статті