Про скликання ІІ чергового засідання ХХІ сесії Канівської міської ради VIІ скликання 22.10.2020

Цікаве на цю тему:

Від  05.10.2020 № 299-р

Про скликання ІІ чергового засідання

ХXІ сесії Канівської міської ради

VIІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту Канівської міської ради VІІ скликання:

1. Скликати ІІ чергове засідання ХXІ сесії Канівської міської ради VІІ скликання 22 жовтня 2020 року о 09 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на 2020-2025 роки.
  2. Про продовження дії Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до  2021  року.
  3. Про продовження дії Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді  на період до 2021 року.
  4. Про продовження дії Програми розвитку фізичної культури і спорту Канівської ОТГ  на період до 2021 року.
  5. Про продовження дії Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних майданчиків на період до 2021 року.
  6. Земельні питання.
  7. Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                           Ігор РЕНЬКАС