Цікаве на цю тему:

Початок о 09:00

Порядок денний завантажити

1.

Про  утворення старостинських округів Канівської міської територіальної громади.

2.

Про затвердження першого заступника Канівського міського голови.

3.

Про затвердження Структури і загальної чисельності штатів виконавчих органів Канівської міської ради.

4.

Про звітування секретаря Канівської міської ради.

5.

Про звітування старости села Межиріч Канівської міської територіальної громади про роботу у 2021 році.

5.1.

Про звітування старости сіл Кононча, Гамарня Канівської міської територіальної громади про роботу у 2021 році.

5.2.

Про звітування старости  сіл Хмільна, Хутір-Хмільна, Михайлівка Канівської міської територіальної громади про роботу у 2021 році.

5.3.

Про звітування старости  села Пекарі Канівської міської територіальної громади про роботу у 2021 році.

5.4.

Про звітування старости  села Яблунів Канівської міської територіальної громади про роботу у 2021 році.

6.

Про  звіт постійної  комісії міської ради з питань Регламенту, правопорядку, культури, освіти, охорони здоров’я, молоді, спорту та соціальної політики.

6.1.

Про  звіт постійної  комісії міської ради з питань  соціально-економічного розвитку та  бюджету.

6.2.

Про  звіт постійної  комісії міської ради з питань  житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, транспорту  та екології.

6.3.

Про  звіт постійної  комісії міської ради з питань  земельних відносин, комунальної власності, архітектури та містобудування.

7.

Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Канівською міською радою та її виконавчим комітетом у 2021 році.

8.

Про внесення змін до контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області.

9.

Про внесення змін до контракту з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Канівська Багатопрофільна лікарня» Канівської міської ради Черкаської області.

10.

Про затвердження Кодексу етики депутатів Канівської міської ради та Кодексу етики посадових осіб місцевого самоврядування Канівської міської ради.

11.

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Шевченківський культурний центр» Канівської міської ради Черкаської області в новій редакції.

12.

Про надання дозволу на отримання відновлювальної кредитної лінії та передачу в заставу комунального майна для комунального підприємства «Управління водопровідно-каналізаційного господарства».

13.

Про внесення змін до рішення від 24.12.2021 № 7 – 230 «Про надання згоди на безоплатну передачу з балансу комунальне підприємство «Місто» на баланс «Канівське комунальне підприємство теплових мереж» трубу сталеву діаметром 426 мм».

14.

Про безоплатну передачу обладнання з балансу  комунального підприємства  «Житлово-експлуатаційна контора» на баланс Канівського «Комунальному підприємству теплових мереж».

15.

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора» в новій редакції.

16.

Про затвердження нової редакції положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області.

17.

Про затвердження переліку вулиць та тротуарів Канівської міської територіальної громади для облаштування дорожнього покриття в 2022 році.

18.

19.

Про організацію звітів депутатів Канівської міської ради перед виборцями та зустрічей з ними.

20.

Про надання матеріальної допомоги громадянам.

21.  Земельні питання. завантажити