Про відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці з дня виводу радянських військ з території Афганістану


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Від 10.02.2021 № 44-р

Про відзначення Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших держав та 32-ої

річниці з дня виводу радянських військ з території Афганістану

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання  рішення Канівської міської ради від 03.09.2020 № 20-44 «Про затвердження Програми розвитку культури Канівської об’єднаної територіальної громади Черкаської області на 2021-2025 роки», Перспективного плану загальноміських культурно-масових заходів відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради Черкаської області на 2021 рік:

  1. Начальнику відділу культури Труфановій О. Г. , директору клубу-музею ветеранів війни і праці Балану В. О., голові Канівській спілці ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сахно А. П. (за згодою) організувати та провести мітинг-реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану (далі-захід) та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та Меморіалу Слави 15.02. 2021 о 10.00 у сквері воїнів-інтернаціоналістів.

  2. Начальнику відділу освіти Голді Н. А. провести у школах міста тематичні заходи з висвітлення подій війни у Афганістані протягом лютого 2021 року.

  3. Директору КП «Місто» Шайдарову Д. О. провести упорядкування території у сквері воїнів-інтернаціоналістів до 15.02.2021.

  4. Начальнику Канівського ВП Золотоніського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області Оруському О. В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходу 15.02.2021 з 10.00 у сквері воїнів-інтернаціоналістів.

  5. Начальнику відділу інформації та зв’язків з громадськістю апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Прудкій К. Г. інформувати громадськість міста щодо заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення радянських військ з території Афганістану.

  6. Начальнику фінансового управління Карпушенко Г. Г. профінансувати бухгалтерію міського відділу культури за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком.

  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Жівотову Т. П.

 

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                              Володимир СВЯТЕЛИК

 

 

Труфанова

33044

 

 

 

 

  Друк статті