Про скликання ІV чергового засідання V сесії Канівської міської ради VІIІ скликання 27.05.2021

Цікаве на цю тему:

Від 06.05.2021 № 175-р

Про скликання ІV чергового засідання

V сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Скликати ІV чергове засідання V сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 27  травня 2021 року о 10 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 12.2020 № 2-8 «Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».
  2. Про місцеві податки і збори.
  3. Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища міста Канева на період до 2020 року.
  4. Про звіт директора КП «Місто» Дмитра Шайдарова про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2020 рік.
  5. Про звіт директора КП «Міський стадіон» Сергія Гури про проведену роботу підприємства за 2020 рік.
  6. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
  7. Земельні питання.
  8. Різне.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                   Ігор РЕНЬКАС