Про скликання ІІІ позачергового засідання VІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Цікаве на цю тему:

Від 04.08.2021 № 308-р

Про скликання ІІІ позачергового засідання

VІ сесії Канівської міської ради VIІІ скликання

Відповідно до статті 42, частини 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ

1. Скликати ІІІ позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради VІІІ скликання 06  серпня 2021 року о 09 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів. На розгляд сесії внести наступний порядок денний:

1. Про призупинення передачі у власність громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської територіальної громади.

2. Земельні питання.

3. Різне.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               Ігор РЕНЬКАС

П’яткова 3-37-96