Канівський дошкільний навчальний заклад № 9 (ясла – садок) « Садко»

Цікаве на цю тему:

Канівський дошкільний навчальний заклад № 9 (ясла – садок) «Садко»
В самому центрі міста Канева, у тихому, зеленому, оточеному багатоповерховими будинками місці на вулиці 206 Дивізії розташований Канівський дошкільний навчальний заклад № 9 ( ясла – садок) « Садко»
Приміщення  дошкільного навчального закладу збудоване за типовим проектом  і здане в експуатацію 05.03.1983 рішення Канівської міської ради народних депутатів № 586 від (29.12.1982 року ), форма власності – комунальна.
Юридична адреса: вулиця 206 дивізії 10-а, м.Канів ,Черкаської області, 19000.
Контакти : ( 047) 36 3-30-97
Будівля дошкільної установи має два поверхи. Дотримується принцип максимальної ізоляції груп, господарські приміщення: пральня і овочесховище знаходяться в окремій будівлі. Територпія закладу відповідає     державним     санітарним   нормам.
Для    кожної   вікової групи є окремий  майданчик ,   де  встановлено стаціонарне обладнання   для   гри з піском, фізичного розвитку, гірки, каруселі,   тіньові навіси, лабіринти,     різноманітні     фігури ,     що прикрашають    ланшафт     території,  зелені  насадження, є спортивний  майданчик  з усім відповідним обладнанням.
Для    здійснення   успішної   навчально – виховної роботи з дітьми є: просторі групові  приміщення, сучасно облаштований музичний зал, методичний кабінет, кімната  казок, спортивний зал в якому  влітку 2015 року зроблений капітальний ремонт
В дошкільному закладі функціонує 6 груп :
Комплектація груп здійснюється  відповідно  Положення  про дошкільний навчальний  заклад, затвердженого постановою Кабінету МіністрівУкраїни від  12.03.2003 № 305 та на підставі Статуту ДНЗ, заяв батьків, медичних довідок, свідоцтва про народження дитини.
Педагогічний  колектив налічує  15  осіб. Завідувач     дошкільного    навчального     закладу – Моргун Нелла Василівна,    має     вищу   освіту, стаж роботи 45 років, завідувачем – 27 років, має звання  «Відмінник освіти України». Шість працівників мають    вищу     педагогічну      освіту,   9 - середню спеціальну.
Пріоритетними  напрямами  роботи   дошкільного навчального закладу є створення    здоров’язберіігаючого освітнього   простору, відкритого  до інноваційних  технологій,    виховання   любові  до  Батьківщини, поваги до родини,    народних     традицій, формування  екологічної  свідомості, створення     належних      умов     для     виховання  і   навчання   дітей  з особливими потребами.
З   січня  2015 року в садочку відкрита інклюзивна група для  дітей  з  особливими  потребами. Знаходячись поряд з своїми здоровими ровесниками діти з особливими освітніми   потребами   мають   можливість  моделювати   їх   поведінку, спілкуватися  та  встановлювати   дружні   стосунки з ними, оволодівати новими вміннями  та навичками.
В   дошкільному   закладі   діє психологічний кабінет, обладнаний згідно «Положення  про  психологічний  кабінет дошкільних загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи загальної і середньої освіти»  від 19.10.2001 року № 210.
В колективі працюють досвідчені педагоги, які  увесь час знаходяться  в пошуку    нових   ідей,  синтезі минулих надбань та новаторських думок, власних методичних розробок. Робота колективу  має музично-естетичне спрямування. У дошкільнят розвивають хореографічні і співочі таланти     шляхом      імпровізацій   на нетрадиційних    музичних      інструментах,     театральних    вистав разом з батьками, виконанням  сучасних пісень під фонограму.
В садочку працюють гуртки: «Веселі нотки», «Вернісаж», «Квілінг». Звичним стало проведення   в садочку днів  відкритих дверей, родинних вечорів, ярмарок,      свят, розваг,     спільних       екскурсій,       туристи       походів,        екологічних        десантів,     фотовиставок     на     яких    були представлені оригінальні роботи       різноманітного       природного  і  покидькового  матеріалу.
Третій   рік  діє Договір  про  співпрацю  між Канівським природним заповідником  Київського національного університету ім.. Т.Г.Шевченка та дошкільним    навчальним  закладом   № 9 « Садко», метою якого є розширення екологічних     знань     дітей,   формування     екологічної свідомості  та  залучення    дітей   до збереження    природної  спадщини  рідного  краю.   Разом з  науковими працівниками Заповідника ( нашими  батьками)  проводяться    еколого – краєзнавчі    екскурсії  екологічними  стежками,  тематичні  лекції,    демонстрації     цікавих   документальних фільмів  про  мешканців  заповідника .
Наш дошкільний заклад приймає участь у виставках передового педагогічного досвіду в місті та області і отримував неодноразово нагороди і Грамоти за представлені роботи.