Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради


Повернутись

Цікаве на цю тему:

 

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради. До участі в конкурсі допускаються особи, які відповідають умовам конкурсу.

Кваліфікаційні вимоги:

  • Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років. Післядипломна освіта у галузі знань "Державне управління".
  • Вільне володіння державною мовою;
  • Вільне володіння навичками роботи на комп'ютері;
  • Досконале знання Конституції України, законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту публікації оголошення в кабінеті №7 виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Олега Кошового, 3, тел. 3-30-84,

3-29-07.

 

 

 

Виконавчий комітет Канівської міської ради

  Друк статті