Служба зайнятості на шляху реформування


Повернутись

Перетворення в службі зайнятості робляться для того, щоб кожен українець мав достойну роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

Служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти роботу. Розпочато процес її модернізації, а саме: змінюються підходи до надання послуг, впроваджуються нові сервіси, вибудовується ефективна модель взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю.

Коли відповідні законодавчі зміни будуть прийняті парламентом, процес запровадження позитивних змін у роботі служби зайнятості почне йти набагато швидше.

Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, освоює нові сучасні технології, такі як відеорезюме, відеовакансія, онлайн-співбесіда, комунікація через соціальні мережі тощо.

Орієнтоване на роботодавця відео – аналог традиційного резюме – раніше було доступним тільки топ-менеджерам і керівникам, які займають високі пости. Сьогодні цей спосіб презентації може використовувати майже кожен шукач роботи. Служба зайнятості розпочала формувати банк відеовакансій. Відеовакансія – це презентаційний відеоролик, що розповідає про підприємство та вимоги до кандидата на працевлаштування.  Інтерв’ю по скайпу, як сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу співробітників, стали використовувати зовсім недавно, але його популярність  з кожним днем зростає.

У рамках реформах служби зайнятості – серйозна реорганізація структури. За словами Надії Коломієць, передбачається зменшення майже на 40% адміністративно-господарського персоналу базових центрів зайнятості. Ці функції будуть передані на обласний рівень, що дозволить суттєво зменшити документообіг. Разом з тим збільшиться кількість фахівців, які безпосередньо надають послуги населенню та роботодавцям. Також для мінімізації адміністративного навантаження базові центри зайнятості втратять статус юридичних осіб та перетворяться на філії.

 

Інформує:

директор Канівського міськрайонного центру зайнятості

Надія КОЛОМІЄЦЬ

  Друк статті