Проект "Квиток до успіху" презентував ярмарок вакансій


Повернутись

В рамках проекту «Квиток до успіху» Канівський міськрайонний центр зайнятості  7 грудня  2016 року в приміщенні автовокзалу (КП «Авто-ріка») провів ярмарок вакансій  за участі двох ринкоутворюючих підприємств ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (торгова марка «Наша ряба» та ТОВ «Пономар» (торгова марка «Верес»).

Директор центру зайнятості Надія Коломієць сказала, що акція покликана реалізувати основну мету соціального проекту - працевлаштування молоді та ознайомлення з найактуальнішими вакансіями міста та району на підприємствах  з гідними умовами праці, адекватною заробітною платою та соціальним пакетом.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лариса Томілєва-Кугно зазначила: «Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям знайти роботу.  А робота є.»

Бажаючі знайти чи змінити роботу, за попередніми даними близько 130 осіб,  змогли ознайомитися з актуальними вакансіями (89 найменувань), пройти співбесіду з інспекторами кадрів Ольгою Мішеніною та Наталією Барановською, уточнити режим роботи підприємств та можливість транспортного сполучення.

Ті ж шукачі, хто не зміг підібрати собі підходящу роботу, мали змогу отримати консультацію з написання резюме, трудового законодавства, проходження навчання, за професіями, що користуються  попитом на ринку праці в нашому регіоні або як отримати ваучер  у юрисконсульта Максима Перехреста. 

За попередніми результатами заходу 7 осіб взяли направлення на проходження медогляду для постійного працевлаштування, 8 осіб склали резюме, 35 отримали консультації з професійного навчання. Роботодавці змогли сформувати певний кадровий резерв та отримати зворотну  інформацію про імідж своїх підприємств. 

 

Директор  центру зайнятості - Надія Коломієць

  Друк статті