Про проведення загальноміських заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2016-2017 рр.


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від  06.12.2016  №  374 - р "Про проведення загальноміських заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2016-2017 рр."

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання рішень Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.», від 06.12.2012  № 10-39 "Про затвердження міської комплексної програми «Молодь Канева на 2012-2016 роки»", міського плану загальноміських заходів та з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового мешканцями міста:

 1. Утворити організаційний комітет для підготовки та проведення заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2016-2017 рр. (далі Новорічні та Різдвяні свята) згідно з додатком 1.

 2. Затвердити план загальноміських заходів щодо святкування Нового року та Різдва Христового згідно з додатком 2.

 3. Директору комунального підприємств «Місто» Шайдарову Д.О. забезпечити :

3.1. установку та облаштування центральної ялинки міста, облаштувати площу перед приміщенням РАЦСу для проведення новорічно-різдвяних свят до 18.12.2016,

3.2. доставку новорічних ялинок  в дошкільні дитячі заклади, загальноосвітні школи, міський будинок культури, дитячу школу мистецтв згідно з додатком 3,  

3.3. облаштувати оглядовий майданчик в районі торгівельного центру АТБ (біля фонтану) для проведення  різдвяних вітань «Коляда над світом мандрує» до 8.01.2017.

 1. Відділу культури ( Труфанова О.Г.), головному лікарю Канівської ЦРЛ Шапошник В.С. організувати вітання зі святом Святого Миколая дітей в дитячому відділенні ЦРЛ.

 2. Директору центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яворській В.Є. організувати привітання та провести Благодійну акцію для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, присвячену новорічним та різдвяним святам.

 3. Відділу освіти (Голда Н.А.):

6.1. забезпечити проведення новорічних свят у навчальних закладах міста,

6.2. забезпечити відвідування  дітьми  дошкільного та шкільного віку Новорічної казки 28.12.2016 о 10.00 та 13.00.

 1. Начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лебедєвій Л.І організувати новорічні вітання для дітей з багатодітних сімей та організувати спортивно – масові заходи для дітей та юнацтва міста.

 2. Начальнику управління соціального захисту населення Пилипенку А.Г. організувати новорічні вітання для дітей з обмеженими можливостям відповідно до плану загальноміських заходів.

 3. Відділу культури ( Труфанова О.Г.) організувати та провести новорічні заходи відповідно до планузагальноміських заходів.

 4. Управлінню економічного розвитку (Савченко А.Ю.):

10.1. організувати торгівлю ялинками, ялинковими прикрасами, сувенірною продукцією та продуктами харчування у визначених місцях,

10.2. рекомендувати власникам, директорам магазинів, кафе, барів, ресторанів, ринків, підприємств, установ, організацій всіх форм власності до 19.12.2016 оформити приміщення та прилеглу територію святковою ілюмінацією, встановити та прикрасити ялинки.

 1. Директорам Канівського коледжу культури і мистецтв (Тихомир В.П.) (за згодою), КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (Вавілкін О.С.) забезпечити відео та фотозйомку новорічних заходів відповідно до плану заходів.

 2. Виконуючому обов’язки начальника Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління в Черкаській області Ждану С.В., службі у справах дітей (Костенко Н.Г.), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Яворська В.Є.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Лебедєва Л.І.), відділу освіти (Голда Н.А.) разом з громадськими формуваннями по охороні громадського порядку в м. Каневі здійснювати цільові рейди під час зимових шкільних канікул 2016-2017 навчального року з метою попередження правопорушень, жебрацтва та бродяжництва серед дітей.

 3. Виконуючому обов’язки начальника Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління в Черкаській області Ждану С.В. забезпечити охорону центральної ялинки міста та громадського порядку в місті під час проведення загальноміських заходів, звернувши особливу увагу на використання петард та інших вибухово-небезпечних предметів.

 4. Директорам комунальних підприємст «Місто» (Шайдаров Д.О.), „ЖЕК”(Шацьких А.І.), УВКГ (Цюкало В.М.), теплових мереж (Гузь О.І.) та «Міський ринок» (Малінський В.О.) забезпечити на період проведення заходів безперебійну роботу служб житлово - комунальних господарств міста та приведення в належний стан площ та вулиць міста.

 5. Рекомендувати директору ТОМ «М+М» Маланчеву Є.С. забезпечити перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у Новорічну ніч за уточненим графіком. При необхідності сприяти пільговому перевезенню дітей для участі у Новорічних заходах в м. Черкаси та м.Києві.

 6. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Ткаченку С.В.:

16.1. розробити Новорічні вітальні листівки для колективів, установ та підприємств міста;

16.2. довести до відома керівників  структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, установ, підприємств та громадськість  міста план заходів Новорічних та Різдвяних свят у м. Каневі;

16.3. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації щодо загальноміських заходів по святкуванню Нового року та Різдва Христового згідно з додатком  2.

 1. Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради задіяним в організації та участі у загальноміських заходах по святкуванню Новорічних та Різдвяних свят у вихідні дні, вважати їх робочими днями.

 2. Протягом І кварталу 2017 року надати працівникам, задіяним в організації та участі у загальноміських заходах по святкуванню Новорічних та Різдвяних свят, додаткові дні відпочинку за роботу у вихідні дні згідно з додатком 4.

 3. Начальнику фінансового управління Карпушенко Г.Г.:

19.1. профінансувати відділ бухгалтерського обліку міськвиконкому (Шишка В.А.) за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 5;

19.2. профінансувати бухгалтерію міського відділу культури за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 6;

19.3. профінансувати міський ЦСССДМ із статті «Програми і заходи ЦСССДМ» (КФК 091102) відповідно до кошторису згідно з додатком 7.

 1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. 

 

Міський голова                        І. О. Ренькас   

Труфанова

33044

  Друк статті