Підписано Меморандум про співпрацю


Повернутись

Канівський міськрайонний центр зайнятості та Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали Меморандум про співпрацю. Свої підписи під документом поставили Надія Іванівна Коломієць, директор Канівського міськрайонного центру зайнятості,  та Сергій Миколайович Брус, директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на захист, дотримання та забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян, зокрема осіб на безоплатну вторинну правову допомогу.

На виконання Меморандуму про співпрацю передбачено здійснення ряду заходів. Зокрема, утворення та організація роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги у приміщення Канівського міськрайонного центру зайнятості. Забезпечення проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, соціальний захист від безробіття шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей тощо. Розміщення в центрі зайнятості інформаційних матеріалів (плакатів, буклетів, пам’яток) для громадян з інформацією про систему безоплатної правової допомоги.   

Директор Канівського міськрайонного центру зайнятості Н. Коломієць зазначила: «Нашим головним завданням є координація зусиль та спільна діяльність, яка здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів і проектів, щодо забезпечення гарантій державного захисту конституційних прав і свобод громадян».

  Друк статті