Про організацію та проведення вечору пам’яті з нагоди 135-річниці від дня народження композитора Кирила Стеценка

Цікаве на цю тему:

від  07.04.2017 №  129-р

Про організацію та проведення вечору пам’яті  з нагоди  135-річниці від дня народження композитора Кирила Стеценка

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання   рішень Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.», від   28.02.2017  № 6 - 63 «Про відзначення у місті Канів пам’ятних дат та ювілеїв у 2017 році» , з метою збереження української національної пам’яті, консолідації та розвитку історичної свідомості жителів Канева та належного відзначення та вшанування пам’ятних дат і ювілеїв:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення вечору пам'яті з нагоди 135-річниці   від дня народження Кирила Стеценка  - композитора, хорового диригента і громадського діяча, згідно з додатком.

2. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г., директору дитячої школи мистецтв Салтиковій Л.В. організувати та провести вечір пам’яті з нагоди 135-річниці від дня народження композитора Кирила Стеценка 13 травня 2017 року о 15.00 в міському будинку культури

3. Начальнику відділу освіти Голді Н.А., рекомендувати: директору КККіМ Тихомиру В.П., виконуючій обов’язки директора ДНЗ «Канівське вище професійне училище» Волощенко О.В. забезпечити участь викладацького складу, учнівської та студентської молоді у вечорі пам’яті з нагоди 135-річниці від дня народження композитора Кирила Стеценка 13 травня 2017 року о 15.00 в міському будинку культури

4. Начальнику відділу      організаційно - кадрової та   інформаційної роботи Ткаченку С.В.  інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість  міста щодо запланованих заходів та організувати висвітлення заходів у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                               І.О.Ренькас

Труфанова

до розпорядження міського голови

від______________2017 №____

Склад організаційного комітету

з підготовки та проведення з підготовки та проведення вечору пам'яті з

нагоди 135-річниці   від дня народження композитора  Кирила Стеценка

Матінова Н.А.

Труфанова О.Г.

-

заступник міського голови, голова організаційного комітету

начальник відділу культури, заступник голови

організаційного комітету

Прудка К.Г.

провідний спеціаліст відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи

Члени організаційного комітету:

Вавілкін О.С.

-

директор КП «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (за згодою)

Голда Н. А.

начальник відділу освіти

Гамалій Ю.А.

-

депутат міської ради (за згодою)

Ладутько О.Л.

директор міської бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка

Піняк М.В.

Генеральний директор ШНЗ

Скрипка С.О.

директор міського будинку культури

Салтикова Л. В.

директор школи мистецтв

Ткаченко С.В.

-

начальник відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи

Тихомир В.П.

директор Канівського коледжу культури і мистецтв (за згодою);

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                                          В.І.Святелик