Канів та оновлений Громадський бюджет


Повернутись

10 травня 2017 року в Каневі відбудеться семінар «Бюджет міських ініціатив м. Канів» з представниками органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, робочої групи з розробки Положення бюджету участі, місцевих жителів, громадських організацій, ЗМІ та експертів проекту. 

Нагадаємо, що в Каневі в 2016 році вже проходив конкурс громадських проектів, котрий мав свої недоліки на всіх етапах реалізації ініціативи. Цього ж року місту Канів буде надана підтримка у впровадженні Громадського бюджету в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).
Під час проведення семінару будуть обговорені питання щодо посилення практики участі громадян у бюджетному процесі за рахунок використання сучасного елементу демократичного управління – бюджету участі.
Громадський бюджет – механізм, який дає громадянам можливість брати участь у розподілі частини бюджетних коштів міста шляхом подання власних проектів з благоустрою свого міста.
Захід організовано ГО «НОВА Енергія» за підтримки Канівської міської ради. Проект реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку(USAID). Розробник електронної системи - ГО SocialBoost.
Реєстрація за посиланням:https://goo.gl/forms/xIrVO7192cqiumDs2
Початок заходу:14:00
Місце проведення: м. Канів, вул. Олега Кошового, 3 (Сесійна зала міської ради)
Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»:http://nova-energiya.org/
Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook: https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/
Група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Kaniv
Контактна особа: Омелічкін Сергій
тел.: +38 050 83 76 941
e-mail: energiya.nova@gmail.com
  Друк статті