ПЕРЕЛІК  РІШЕНЬ

Назва рішення

Індекс

1.

Про проект рішення міської ради  «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 №5-75 «Про міський бюджет на 2017 рік»

2.

Про встановлення тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньо - будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»

знято

3.

Про затвердження Річного плану ліцензованої діяльності з центрального водопостачання та водовідведення КП «УВКГ» м. Канева на 2017 рік

4.

Про надання дозволу на санітарний тампонаж артезіанських свердловин

5.

Про надання допомоги малозабезпеченим громадянам у вигляді пічного палива

6.

Про придбання квартири № 115 в будинку № 35 по вул. Героїв Дніпра у м. Каневі у комунальну власність територіальної громади м. Канева з подальшим наданням сім’ї учасника бойових дій в АТО Очеретяному В.В.