Цікаве на цю тему:

від 09.08.2017 № 423-р  "Про відзначення у м. Каневі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України"

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Указу Президента України від 15 травня 2017 року №132 «Про відзначення 26-ї річниці незалежності України»,     на виконання рішення    Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та з метою гідного відзначення 26-ї річниці проголошення незалежності України, консолідації українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності, гідного вшанування подвигу борців за свободу  та незалежність України, а також громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, утвердження у громадян почуття патріотизму та гордості за свою Вітчизну:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення у м. Каневі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України згідно з додатком 1.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у м. Каневі Дня Державного Прапора України та 26–ої річниці незалежності України (далі – заходи) згідно з додатком 2.

3. Затвердити Програму святкування у м. Каневі Дня Державного Прапора України та 26–ої річниці незалежності України згідно з додатком 3.

4. Заступнику міського голови Матіновій Н.А., керівникам управлінь та відділів задіяних у проведенні заходів, забезпечити їх організацію.

5. Директору Канівської дитячої школи мистецтв Салтиковій Л.В. забезпечити проведення майстер-класів та виставки творчих робіт вихованців.

6. Начальнику управлінню економіки Жорновій О.О. забезпечити роботу дитячих атракціонів та батутів на площі Т.Г.Шевченка під час проведення святкових заходів 24.08.2017, надати суб’єктам господарювання дозвіл та оформити разові погодження на розміщення об’єктів торгівлі.

7. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Ждану С.В. забезпечити охорону громадського порядку та перекриття руху під час проведення святкових заходів.

8. Виконуючому обов’язки директора КП «Місто» Котурову Р.М. забезпечити проведення благоустрою міста та створення належних санітарних умов в місцях проведення заходів та після їх завершення.

9. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г. звернутися до Черкаського центру екстреної медичної допомоги щодо забезпечення чергування працівника медичної допомоги  під час проведення святкових заходів.

10. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Ткаченку С.В. інформувати громадськість міста шляхом оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті міської ради www.kaniv-rada.gov.ua та організувати висвітлення у засобах масової інформації заходів з відзначення у м. Канів Дня Державного Прапора України та 26–ої річниці незалежності України.

11. Відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому (Шишка В. А.) забезпечити фінансування заходів до Дня незалежності України згідно з додатком 4.

12. Фінансовому управлінню виконавчого комітету (Карпушенко Г. Г.) профінансувати бухгалтерію міського відділу культури за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 5.

13. Працівникам (згідно зі списком в додатку 6), задіяним в проведенні заходів з нагоди 26-ї річниці незалежності України 08.17, надати додаткові дні відпочинку до 01.11.2017.

14. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова      І. О. Ренькас

Труфанова