2017 рік

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (із внесеними змінами від 17.01.2017р. №1817- VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення містобудівної діяльності»), який набрав чинності 10.06.17р., управлінням містобудування, архітектури та кадастру надаються містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки в межах міста Тернополя, згідно діючої містобудівної документації та затвердженого Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.05.2017р. №135), який і визначає механізм ведення реєстру та оприлюднення його через єдиний офіційний веб-сайт органу влади.
У міру можливостей, усі дані, які зазначені у переліку розділів реєстру, оприлюднюються на офіційному сайті Тернопільської міської ради. На даний момент портал для оприлюднення усієї вищезазначеної інформації з пошуковою системою перебуває у стадії розробки.
Реєстр ведеться в електронній табличній формі, що містить такі розділи:
1 дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень;
2 замовник об’єкта будівництва;
3 назва об'єкта будівництва;
4 адреса об'єкта будівництва;
5 інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень;
6 підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень;
7 електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень, наданих за формою, наведеною у додатку до Порядку.

Реєстр містобудівних умов та обмежень (оновлено 09.11.2017 р.)
1 2 3 4 5 6 7 8
1 19.10.2017р. №01 Фізична особа-підприємець Котлячкова Наталія Василівна Реконструкція магазину з добудовою підсобних приміщень за адресою: вул. Олега Кошового, 2, в м. Каневі Черкаської області вул. Олега Кошового,   2, м. Канів, Черкаської області - -  скан pdf
2 07.11.2017

Фізична особа-підприємець Болсунов Руслан Павлович