Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 04.10.2017

Цікаве на цю тему:

Від 02.10.2017 № 496 -р

Про скликання чергового засідання виконавчого комітету

Канівської міської ради 04.10.2017

Відповідно до статтей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»”, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 20.04.2016 №179 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету Канівської міської ради»:
1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 04 жовтня  2017 року о 10.00 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3 м. Канів з порядком денним, згідно з додатком.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки міського голови                                                             В.І. Святелик

Погоджено:
Начальник юридичного відділу                                      Н.О. Лісова

Коваленко

Додаток до
розпорядження міського голови
від________________2017 №_____

засідання виконавчого комітету 04 жовтня  2017 року
Початок засідання  о  10.00  год.

Про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 №5-75 «Про міський бюджет на 2017 рік»
Доповідає: Карпушенко Галина Георгіївна

Про приватизацію державного житлового фонду
Доповідає: Шацьких Андрій Іванович