Про заходи з відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

від 07.12.2017  №181-р
Про заходи з відзначення 80-річчя
від  дня народження В’ячеслава Чорновола
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Указу Президента України від 1 грудня 2017 року №397/2017 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола»,  на виконання рішення Канівської міської ради від 28.02.2017 №6-63 «Про  відзначення у місті Канів пам’ятних дат та ювілеїв у 2017 році»:
  1. Затвердити організаційний   комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола згідно з додатком 1.
  2. Затвердити план заходів щодо відзначення в м. Каневі 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола  згідно з додатком 2.
  3. Відділу культури (Труфанова О.Г.), відділу освіти (Голда Н.А.), відділу організаційно-кадрової та інформаційної     роботи (Ткаченко С.В.), КП «Місто» (Шайдаров Д.О.)  забезпечити виконання заходів, присвячених 80-річчю від дня народження  В'ячеслава Чорновола.
  4. Управлінню з питань ЖКГ та екології (Куча В.В.) вивчити питання щодо зміни назви автобусного маршруту №5 з «Площа Соборна – вулиця Дорошенка» на «площа Соборна – вулиця В'ячеслава Чорновола» та внести пропозиції на розгляд виконавчого комітету.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

Міський голова                                                                                І.О.Ренькас

до розпорядження міського голови

від 07.12.2017 №181-р

ОРГКОМІТЕТ
з організації та  проведення заходів  з
відзначення 80-річчя від дня народження
В'ячеслава Чорновола

Матінова Н.А.

Труфанова О.Г.

заступник міського голови, голова організаційного комітету

начальник відділу культури, заступник голови організаційного комітету

Прудка К.Г.

провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової  та інформаційної роботи  виконавчого комітету Канівської міської ради, секретар організаційного комітету

Члени організаційного комітету:
Андрієнко К.Е.

провідний спеціаліст відділу культури
Голда Н.А.

начальник відділу освіти
Гамалій Ю.А.

депутат  Канівської міської ради
Піняк М.В.

Тихомир В.П.

генеральний директор Шевченківського національного заповідника

директор Канівського коледжу культури і мистецтв

В.о.керуючого справами                                               В.І.Святелик

до розпорядження  міського голови
від  07.12.2017  №181-р
ПЛАН ЗАХОДІВ
 щодо відзначення 80-річчя
від дня народження В'ячеслава Чорновола
  1. Організувати та провести мітинг і покладання квітів до пам'ятного знаку В'ячеслава Чорновола в Земському саду за участю представників установ та організацій міста, учнівської та студентської молоді, місцевої громади.
Виконавчий комітет Канівської міської ради,
Канівський коледж культури і мистецтв,
Гімназія імені Івана Франка
22 грудня 2017 року о 12.00
  1. Забезпечити виготовлення, встановлення та урочисте відкриття пам'ятної дошки на початку вулиці  В'ячеслава Чорновола.
Виконавчий комітет, відділ бухгалтерського обліку,
ПП «Канівархдизайн»,
ЗОШ №3
 22 грудня 2017 року о 13.00
  1. Організувати у закладах освіти тематичні культурно-мистецькі заходи з нагоди 80-річчя від дня народження В'ячеслава Чорновола:
3.1. перегляд  фільмів «Від дисиденства до незалежності», «Відомі Українці. В’ячеслав Чорновіл» (гімназія, ЗОШ №3);
3.2. виховні години «Людина , що пробудила Україну», «Він був не з бронзи і не з мармуру»,  «Внесок В.Чорновола у становленні демократичних традицій в Україні»,«В.Чорновол — борець за права людини» (усі навчальні заклади);
3.3. засідання дискусійного клубу (гімназія);
3.4. учнівські конференції (ЗОШ №1, ЗОШ №3);
3.5. книжкові тематичні виставки «Україна понад усе» (усі ЗНЗ);
3.6. фотоколаж  «В.Чорновол – обличчя українського дисидентства» (ЗОШ №4);
3.7. проект-презентація «В’ячеслав Чорновол» (ЗОШ №4, ЗОШ №1).
Відділ освіти,
                                        грудень  2017 року
  1. Організувати та провести круглий стіл, приурочений до 80-річчя з дня народження В'ячеслава Чорновола.
Міський відділ культури, центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка
23.12.2017  о 12.00
5.Організувати  екскурсії для учнів шкіл міста на виставку в музеї Т.Г.Шевченка Шевченківського національного заповідника, присвячену Герою України В’ячеславу Чорноволу “Я вірю в силу духу українського народу” з архіву родини Чорноволів , а також поїздку групи учнів до музею В.Чорновола в с.Вільховець.
Відділ освіти,
  грудень 2017 – березень 2018
  1. Організувати розміщення у засобах масової інформації матеріалів про життєвий шлях В'ячеслава Чорновола та  про  заходи  з відзначення  80-річчя від дня його народження  .
                                           Спеціаліст відділу організаційно-кадрової та
 інформаційної роботи виконавчого комітету,
відділ культури
грудень   2017 року – січень 2018
7.Провести благоустрій території біля пам пам'ятного знаку В'ячеслава Чорновола в Земському саду.
КП «Місто», до 20.12.2017