Про проведення загальноміських заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2017-2018 р.


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від  08.12.2017 № 582-р "Про  проведення  загальноміських заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2017-2018  рр."

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», на виконання   рішень Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.», міського  плану загальноміських заходів    та з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового мешканцями міста:

 1. Утворити організаційний комітет для підготовки та проведення заходів з відзначення Новорічних та Різдвяних свят 2017-2018 рр. (далі Новорічні та Різдвяні свята) згідно з додатком 1.

 2. Затвердити план загальноміських заходів щодо святкування Нового року та Різдва Христового згідно з додатком 2.

 3. Комунальному підприємству «Місто» (Шайдаров Д.О.) забезпечити :

3.1.  установку та облаштування центральної ялинки міста,  облаштувати площу перед приміщенням РАЦСу для проведення новорічно-різдвяних свят до 18.12.2017;

3.2.  доставку новорічних ялинок  в дошкільні дитячі заклади, загальноосвітні школи, міський будинок культури, дитячу школу мистецтв згідно з додатком 3;

3.3. установку та облаштування ялинки біля міського будинку культури (площа Т.Г.Шевченка.

 1. Відділу культури (Труфанова О.Г.), головному лікарю Канівської ЦРЛ Шапошник В.С. організувати вітання зі святом Святого Миколая дітей в дитячому відділенні ЦРЛ.

 2. Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Яворська В.Є.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Лебедєва Л.І.) організувати привітання та провести благодійну акцію для дітей із сімей  учасників АТО,  присвячену новорічним та різдвяним святам.

6.Відділу освіти (Голда Н.А.):

6.1.забезпечити проведення новорічних свят у навчальних закладах міста;

            6.2.забезпечити відвідування  дітьми  дошкільного та шкільного віку Новорічної казки 26.12.2017 о 10.00 та 13.00.

            7.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Лебедєва Л.І.) організувати новорічні вітання для дітей з багатодітних сімей та організувати спортивно – масові заходи для дітей та юнацтва міста.

            8.Управлінню соціального захисту населення (Пилипенко А.Г.) організувати новорічні вітання для дітей з обмеженими можливостям відповідно до плану загальноміських заходів.

            9.Відділу культури ( Труфанова О.Г.) організувати та провести новорічні заходи відповідно до плану  загальноміських заходів.

            10.Управлінню економічного розвитку (Жорнова О.О.):

            10.1. організувати торгівлю ялинками, ялинковими прикрасами, сувенірною продукцією та продуктами харчування у визначених місцях;

            10.2. рекомендувати власникам, директорам магазинів, кафе, барів, ресторанів, ринків, підприємств, установ, організацій всіх форм власності до 19.12.2017 оформити приміщення та прилеглу територію святковою ілюмінацією, встановити та прикрасити ялинки.

            11.Директорам Канівського коледжу культури і мистецтв (Тихомир В.П.) (за згодою), КП      «Канівське госпрозрахункове    художньо-виробниче об’єднання» (Вавілкін О.С.) забезпечити відео та фотозйомку новорічних заходів відповідно до плану заходів.

 1. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління в Черкаській області Лугіну Ю.В., службі у справах дітей (Костенко Н.Г.), разом з громадськими формуваннями по охороні громадського порядку в м. Каневі здійснювати цільові рейди під час зимових шкільних канікул 2017-2018 навчального року з метою попередження правопорушень, жебрацтва та бродяжництва серед дітей.

 2. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління в Черкаській області Лугіну Ю.В. забезпечити охорону центральної ялинки міста та громадського порядку в місті під час проведення загальноміських заходів, звернувши особливу увагу на використання петард та інших вибухово-небезпечних предметів.

 3. Директорам комунальних підприємств «Місто» (Шайдаров Д.О.) , „ЖЕК”(Шацьких А.І.),УВКГ (Цюкало В.М.), теплових мереж (Коломієць В.В.) та «Міський ринок» (Малінський В.О.) забезпечити на період проведення заходів безперебійну роботу служб житлово - комунальних господарств міста та  приведення   в належний стан площ  та вулиць  міста.

 4. Начальник управління з питань ЖКГ та екології Кучі В.В. рекомендувати директору ТОМ «М+М» Маланчеву Є.С. забезпечити перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  у  Новорічну ніч за уточненим графіком. При необхідності сприяти пільговому перевезенню дітей для участі у Новорічних  заходах в  м. Черкаси та  м.Києві.

 5. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Ткаченку С.В.:

            16.1.розробити Новорічні вітальні листівки для колективів, установ, підприємств міста та міст - партнерів;

            16.2.довести до відома керівників  структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, установ, підприємств та громадськість  міста план заходів Новорічних та Різдвяних свят у м. Каневі;

            16.3.забезпечити висвітлення в засобах масової інформації щодо загальноміських заходів зі святкування Нового року та Різдва Христового  згідно з додатком  2.

 1. Начальнику фінансового управління Карпушенко Г.Г.:

            17.1. профінансувати відділ    бухгалтерського обліку міськвиконкому (Шишка В.А.) за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів, врахувавши оплату рахунка за виготовлення відзнак, якими будуть нагороджуватися переможці конкурсу на краще святкове оформлення до Нового року та Різдва Христова у м. Каневі. згідно  з    додатком 4;

            17.2. профінансувати бухгалтерію міського відділу культури за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 5;

            17.3. профінансувати міський ЦСССДМ із статті « Програми і заходи ЦСССДМ» (КФК 091102) відповідно до кошторису  згідно з додатком 6.   

 1.   Працівникам (згідно зі списком в додатку 7), задіяним в проведенні заходів по святкуванню Новорічних та Різдвяних свят,  надати додаткові дні відпочинку протягом І кварталу 2018 року .

            19. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                     І. О. Ренькас

 

Труфанова

33044

  Друк статті