Про відзначення Свята Водохреща в м. Каневі 19.01.2018


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Від   12.01.2018 № 6

 

Про відзначення Свята Водохреща

в м. Каневі 19.01.2018

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Канівської міської ради від  24.12.2015     № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури  м. Канів на 2016-2020 роки» та з метою організаційного забезпечення проведення  Свята Водохреща  в м. Каневі 19.01.2018:

  1. Затвердити заходи з відзначення Свята Водохреща в м. Каневі згідно з додатком 1.
  2. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Свята Водохреща в м. Каневі згідно з додатком 2.
  3. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління в Черкаській області Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку  під час проведення  заходів і безпеку руху колони під час пішого переходу громадян міста від Успенського собору до набережної р. Дніпро (район комплексу «Авто-ріка»).
  4. Начальнику управління економічного розвитку Жорновій О.О., начальнику відділу з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку управління економіки Кучі В.В. забезпечити підготовку території для проведення заходів на набережній р. Дніпро.
  5. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. забезпечити: прибирання території набережної р. Дніпро до 19.01.2018 та по закінченню освячення води, підключення електромережі (220В), установлення дерев’яного помосту на набережній р. Дніпро (район комплексу «Авто-ріка»).
  6. Начальнику відділу культури Труфановій О.Г. встановити звукопідсилювальну апаратуру для озвучення проведення заходів на набережній р. Дніпро.
  7. Начальнику Канівського райвідділу управління ДСНС України в Черкаській області Диченку Б.М. забезпечити чергування аварійно-рятувальної служби під час проведення дійства.
  8. Виконуючій обов’язки начальника відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Прудкій К.Г. звернутися до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування машини та працівника швидкої допомоги  на  час проведення заходів 19.01.2018,  інформувати громадськість міста та організувати широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо Свята Водохреща..          
  9. Директору КП «Управління ВКГ» Цюкалу В.М. виділити автомобіль з питною водою для проведення заходів на набережній р. Дніпро (район КП «Авто-ріка») 19.01.2018.

10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами Святелика В.І.

 

 

Міський голова                                                                   І.О.Ренькас

Труфанова

33044

 

 

Додаток 1

до розпорядження міського голови

 від___________№______

 

Заходи

щодо відзначення  в м. Каневі Свята Водохреща    19 січня 2018 року

 

-  з 7.00 до 9.30 –  Богослужіння в Успенському Соборі;

 

-  з 9.30 до 10.00 – піша хода до річки Дніпро (район автовокзалу);

 

-  з 10.00 – освячення води  ( р. Дніпро);

 

Виконуючий обов’язки

керуючого справами                                                                                 В.І.Святелик

  Друк статті