Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 07.02.2018

Цікаве на цю тему:

Відповідно до статтей 42, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»”, рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 20.04.2016 №179 «Про затвердження регламенту виконавчого комітету Канівської міської ради»:
  1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 07 лютого 2018 року о 10.00 годині в будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3 м. Канів з порядком денним, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                 І.О. Ренькас
Погоджено:
Начальник юридичного відділу                                      Н.О. Лісова

Коваленко

Додаток до
розпорядження міського голови
від  ______.2018 № ____-р
 засідання виконавчого комітету  07 лютого 2018 року
Початок  засідання  о  10.00  год.
1.
1.1.    Про проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 №9-98 "Про міський бюджет на 2018 рік"
1.2.    Про підсумки виконання бюджету міста за 2017 рік
 Доповідає:  Карпушенко Галина Георгіївна
2.
Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо - будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»
Доповідає:  Стадник Тетяна Петрівна
3.
3.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.11.2015 №421 «Про Центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
3.2. Про підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету КМР у сфері економіки
3.3. Про організацію і проведення допризовної підготовки юнаків, підготовки спеціалістів для Збройних Сил України та відбору кандидатів для вступу до військових навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році
Доповідає:  Святелик Володимир Іванович
4.
4.1.    Про затвердження протоколу засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла та з розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло при виконавчому комітеті Канівської міської ради від 02.02.2018 №2/18
4.2.    Про постановку на квартирний облік при виконавчому комітеті КМР Степаненко Л.В.
4.3.    Про постановку на квартирний облік Абрамовича В.А.
4.4.    Про затвердження протоколу житлово- побутової комісії виконавчого комітету КМР від 01.02.2018 №1/18
4.5.Про притягнення до адміністративної відповідальності громадян міста

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                                                   В.І.Святелик