Про відзначення у 2018 році у м. Каневі Дня пам'яті тa примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від 10.04.2018  №  128-р "Про відзначення у 2018 році у м. Каневі Дня пам'яті тa примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні"

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», Указу Президента України  від 26.03.2018 № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам'яті тa примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», на виконання рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та з метою належного відзначення у 2018 році Дня пам'яті тa примирення і Дня перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства  та утвердження ідеалів миру:

 1. Затвердити загальноміські заходи з відзначення Дня пам'яті тa примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (8,9 травня 2018 року) (далі – Заходи), згідно з додатком 1

 1. Затвердити План заходів згідно з додатком 2.

 1. Затвердити організаційний комітет з підготовки та проведення Заходів згідно з додатком 3.

 1. Відділу культури (Труфанова О.Г.) розробити та затвердити сценарний план згідно з додатком 4.

 1. Відділу освіти (Голда Н.А.), директорам: коледжу культури і мистецтв (Тихомир В.П.), Державного навчального закладу «Канівське вище професійне училище (Волощенко О.В.), дитячої школи мистецтв (Салтикова Л.В.) забезпечити участь учнівського та викладацького складу у заходах 8, 9 травня 2018 року.

 1. Директорам клубу-музею ветеранів війни і праці Балану В.О., КП «Місто» Шайдарову Д.О. організувати виготовлення та монтаж на території Меморіалу Слави меморіальної дошки загиблим при обороні м. Канева в липні-серпні 1941 року.

 1. Начальнику управлінню економічного розвитку Жорновій О.О. забезпечити роботу дитячих атракціонів та торгівельних точок на Набережній р. Дніпро біля кіно-концертного майданчика ім. Юрія Іллєнка під час проведення заходів 09.05.2018 з 18.00, надати суб’єктам господарювання разові погодження на розміщення об’єктів торгівлі.

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому Шишці В.А. забезпечити фінансування запланованих робіт та  заходів відповідно до рахунків.

 1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету (Карпушенко Г.Г.) профінансувати бухгалтерію міського відділу культури за рахунок коштів на проведення загальноміських заходів згідно з додатком 5.

 1. Працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради, задіяним у організації та проведенні заходів з відзначення Дня пам'яті тa примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у вихідні дні, вважати їх робочими днями.

 1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                       І. О. Ренькас

 

Труфанова

33044

  Друк статті