Про проведення Х Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Від  19.04.2018  № 141-р

Про проведення Х Всеукраїнського фестивалю

творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі»

Від  19.04.2018  № 141-р

 

Про проведення  Х  Всеукраїнського  фестивалю

творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі»

 

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання   рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та з метою сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими можливостями засобами мистецтва :

  1. Відділу культури (Труфанова О.Г.), голові громадського об’єднання «Молодіжний центр інвалідів «Відродження» м. Канева» Капустян Н.І. ( за згодою) організувати та провести 11 травня 2018 року Х Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі» (далі  - Фестиваль творчості людей з інвалідністю).
  2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення в місті Фестивалю творчості людей з інвалідністю.
  3. Відділу освіти (Голда Н.А.) забезпечити участь викладацького складу та учнівської молоді у Фестивалі творчості людей з інвалідністю 11 травня 2018 року о 12.00.
  4. Директору Канівського міського центру туризму Дорошенко Т.В. забезпечити проведення туристично - розважальної програми на набережній р. Дніпро та проживання учасників Фестивалю творчості людей з інвалідністю у гостьових кімнатах ( спеціально облаштовані кімнати КМЦТ).
  5. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Лебєдєва Л.І.), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Яворська В.Є.) забезпечити залучення студентської молоді до волонтерських робіт при проведенні Фестивалю творчості людей з інвалідністю .
  6. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Фестивалю творчості людей з інвалідністю в міському будинку культури 11.05.2018 з 10.00 до 16.00.
  7. Начальникам управління соціального  захисту населення м. Канева Пилипенку А. Г., служби у справах дітей Костенко Н.Г. надати 11-12.05.2018 службові автомобілі «Газель» для перевезення учасників фестивалю. Заправку  автомобілів  здійснити за рахунок коштів виконавчого комітету міської ради.
  8. Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи Ткаченку С.В. звернутися до Черкаського центру екстреної медичної допомоги щодо забезпечення чергування працівника медичної допомоги та Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління щодо охорони громадського порядку на час проведення Фестивалю творчості людей з інвалідністю в міському будинку культури 05.2018 з 11.00 до 16.00, інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість міста щодо запланованих заходів та організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.
  9. Директору Канівського коледжу культури і мистецтв Тихомиру В.П. забезпечити фотозйомку Фестивалю творчості людей з інвалідністю в міському будинку культури 11.05.2018 з 12.00.
  10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Н.А.Матінову.

 

Міський голова   І. О. Ренькас

  Друк статті