Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей у м. Каневі 01.06.2018


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Від 24.05.2018 № 198-р

Про відзначення Міжнародного дня

захисту дітей  у м. Каневі 01.06.2018

Відповідно до ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та з нагоди відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей у м. Каневі:

 1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення в місті заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на набережній р. Дніпро, згідно з додатком 1.

 2. Затвердити святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, згідно з додатком 2.

 3. Керівникам структурних підрозділів, навчальних закладів забезпечити проведення заходів 01.06.2018 року з 10.00 до 12.00 на набережній р. Дніпро:

  • Начальнику відділу освіти Голді Н.А. забезпечити участь дітей з пришкільних таборів класи у заходах з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та організувати від кожної школи майстер – класи.

  • Директорам позашкільного закладу освіти Купчишину О.В. (станція юних техніків), Канівської школи мистецтв Салтиковій Л.В. організувати та провести творчі майстер-класи.

  • Директору Канівського міського центру туризму Дорошенко Т.В. організувати та провести туристсько – спортивну естафету.

  • Директору ЦСССДМ Яворській В.Є. та начальнику служби у справах дітей Костенко Н.Г. організувати та провести конкурс малюнку на асфальті.

  • Начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лебедєвій Л.І. організувати та провести спортивно-розважальну програму.

 4. Начальнику управління економічного розвитку Жорновій О.О. забезпечити роботу дитячих атракціонів та торгівельних точок 01.06.2018 на набережній р. Дніпро та надати суб’єктам господарювання разові погодження на розміщення об’єктів торгівлі (без продажу алкогольних та тютюнових виробів).

 5. Начальнику управління соціального захисту населення Пилипенко А.Г. організувати святкові заходи для дітей з обмеженими можливостями у центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів 01.06.2018.

 6. Директору КП «Місто» Шайдарову Д.О. забезпечити створення належних санітарних умов, перевезення сцени, підключення електроенергії (220 В) та функціонування стаціонарного туалету з 9.00 до 13.00 в місці проведення заходів  на набережній р. Дніпро 06.2018.

 7. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Лугіну Ю.В. забезпечити охорону громадського порядку 01.06.2018 з 9.00 до 13.00 на набережній р. Дніпро під час проведення заходів.

 8. Виконуючій обов’язки начальника відділу      організаційно - кадрової та   інформаційної роботи Прудкій К.Г. звернутися  до Черкаського центру  екстреної медичної допомоги  щодо  забезпечення  чергування працівника медичної допомоги та   Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління щодо охорони громадського порядку на  час проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей 01.06.2018 з 9.30 до 12.30, інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість  міста щодо запланованих заходів та організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н.А.

 

Міський голова                                                                  І.О.Ренькас

  Друк статті