Про організацію безпечного перебування дітей та молоді в місті під час літніх канікул


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від 24.05.2018 № 199-р

Про організацію безпечного перебування

дітей та молоді в місті під час літніх канікул

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про охорону дитинства», міської програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на                     2017-2018 роки, затвердженої рішенням Канівської міської ради від 24.11.2016 №5-46, у зв’язку із закінченням навчального року, початком літніх канікул та з метою попередження надзвичайних ситуацій, створення оптимальних умов для безпечного та ефективного проведення літного відпочинку та дозвілля дітьми:

 1. Виконавчому комітету Канівської міської ради спільно з директором комунального підприємства «Авто-Ріка» (Припіяло Б.І.) встановити камери відеоспостереження для цілодобового огляду споруди приплаву.

 2. Начальнику фінансового управління (Карпушенко Г.Г.) профінансувати відділ бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради (Шишка В.А.) для оплати робіт відповідно до пункту 1.

 3. Відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету Канівської міської ради (Шишка В.А.) здійснити оплату відповідно до рахунків.

 4. Канівському відділенню поліції Золотоніського відділу ГУ Національної поліції в Черкаській області (Лугін Ю.В.) періодично здійснювати заходи щодо заборони купання зі споруди приплаву комплексу «Авто-Ріка».

 5. Відділу екології (Бренюк О.А.) в денний час періодично здійснювати рейди на території комплексу «Авто-Ріка» з метою недопущення купання дітей та молоді зі споруди приплаву.

 6. Громадським формуванням з охорони громадського порядку (Гнучий О.М., Майстренко М.Г., Корнієнко О.В.) періодично здійснювати чергування у вечірній час, вихідні та святкові дні на території комплексу «Авто-Ріка».

 7. Службі у справах дітей Канівського міськвиконкому (Костенко Н.Г.) організовувати проведення рейдів спільно з працівниками Канівського відділення поліції із залученням представників громадських формувань з метою виявлення фактів вживання алкогольних напоїв дітьми та недопущення їх продажу дітям.

 8. Службі у справах дітей Канівського міськвиконкому (Костенко Н.Г.) та міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Яворська В.Є.) проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, щодо дотримання правил поведінки дітей під час літніх канікул та відповідальності батьків, про що висвітлювати в соціальних мережах та засобах масової інформації.

 9. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Лебедєва Л.І.):

  • Здійснювати відповідно до чинного законодавства контроль за безпекою перевезення груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямку.

  • Проводити семінари-наради для директорів пришкільних таборів з питань дотримання вимог санітарного законодавства, у тому числі щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям.

  • З метою організації змістовного дозвілля дітей та молоді організовувати спортивні заходи.

 10. Міському відділу освіти (Голда Н.А.) довести до відома батьків та дітей правила безпечного проведення дозвілля дітей влітку.

 11. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                           І.О.Ренькас

  Друк статті