Про відзначення у 2018 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні


Повернутись

Цікаве на цю тему:

від 14.06.2018 № 235- р

Про відзначення у 2018 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Плану заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні № 4070/01/01-55 від 06.06.2018, затвердженого першим заступником Черкаської обласної державної адміністрації на виконання рішення Канівської міської ради від 24.12.2015 № 1-40 «Про міську Програму розвитку культури м. Канева на 2016 – 2020 рр.» та плану культурно – масових заходів на 2018 рік:

1. Провести 22 червня 2018 року з 9:00 до 10:00 мітинг-реквієм на меморіальному комплексі у парку Слави, з оголошенням о 10:00 загальнонаціональної хвилини мовчання.

2. Начальнику відділу культури Труфановій О. Г., звернутися до настоятеля Канівського Успенського собору щодо проведення поминального молебня за жертвами війни в Україні.

3. Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління поліції в Черкаській області забезпечити охорону громадського порядку під час проведення мітингу – реквієму на меморіальному комплексі у парку Слави.

4. Директору КП «Місто» Шайдарову Д. О. забезпечити санітарне прибирання місця проведення заходу та впорядкування місць поховань жертв ІІ Світової війни на території міста.

5. Начальнику відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому Шишці В. А. забезпечити фінансування заходів відповідно до поданих рахунків.

- Начальнику відділу організаційно - кадрової та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету Канівської міської ради Ткаченку С. В. забезпечити приспущення Державного прапора на щоглі перед адміністративним корпусом будинку рад;
- звернутися до комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» щодо забезпечення чергування карети швидкої медичної допомоги під час проведення заходу;
- звернутися до Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління щодо охорони громадського порядку під час проведення заходу;
- інформувати структурні підрозділи виконавчого комітету Канівської міської ради, установи, підприємства та громадськість міста щодо запланованих заходів та організувати їх висвітлення у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Матінову Н. А.


Міський голова                                                                                    І. О. Ренькас

  Друк статті