Цікаве на цю тему:

від 11.07.2018 № 264-р "Про проведення громадських слухань"

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок присвоєння звання «Почесний громадянин міста Канева», затвердженого рішенням міської ради від 27.11.2014 № 8–48, пунктами 12, 13 Положення про проведення громадських слухань в м. Канів, затвердженого рішенням Канівської міської ради від 30.03.2010 № 17-73 «Про Положення про проведення громадських слухань в м. Канів»:

1. Провести 21.07.2018 громадські слухання з порядком денним:

- Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. Олега Кошового, 3).

- Час проведення – 10 год.00 хв., початок реєстрації учасників з 9 год. 00 хв.

1. Начальнику відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого комітету міської ради Ткаченку С. В.
  • забезпечити підготовку приміщення залу засідань будинку рад, аудіо-відео фіксацію громадських слухань, проведення реєстрації учасників громадських слухань та ведення протоколу;
  • оприлюднити оголошення про проведення громадських слухань на офіційному сайті міської ради та у тижневику «Дніпрова Зірка», згідно додатку.

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов'язки керуючого справами Святелика В. І.

Міський голова                                                                            І. О. Ренькас

до розпорядження міського голови від 11.07.2018 № 264-р

Головному редактору

Канівського ілюстрованого тижневика «Дніпрова зірка»

Бруслиновському Є.Б.

Виконавчий комітет Канівської міської ради просить оприлюднити в черговому випуску тижневика вітання наступного змісту:

---------------------------------------------------------------------------------

Виконавчий комітет Канівської міської ради оголошує проведення громадських слухань з порядком денним: «Про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Канів» українському живописцю, народному художнику України, лауреату Національної премії України ім. Шевченка, номінанту рейтингу 100 геніїв сучасності Марчуку Івану Степановичу».

• Дата проведення слухань - 07.2018 року.
  • Місце проведення – зал засідань будинку рад (вул. Олега Кошового, 3).
  • Час проведення – 10 год.00 хв., початок реєстрації учасників з 9 год. 00 хв.

Виконуючий обов'язки керуючого справами                                                   В. І. Святелик