Цікаве на цю тему:

Від  24.10.2018 №  381-р

Про звіт міського голови

Відповідно пункту 7 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»”, з метою своєчасної і якісної підготовки матеріалів до звіту міського голови:

1. Утворити  робочу  групу  з  питань  підготовки  звіту  міського  голови  про  роботу  виконавчих  органів  Канівської  міської  ради у 2018  році  (далі – Робоча  група), та затвердити  її  склад, згідно з додатком.

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та директорам комунальних підприємств міста забезпечити підготовку аналітичних та ілюстративних матеріалів про роботу підрозділів (комунального підприємства) у 2018 році та до 06.11.2018 надіслати на адресу офіційної електронної поштової скриньки e-mail: mvkkaniv@ukr.net. зазначивши в темі листа «Для звіту міського голови». Вимоги до матеріалів: текстова інформація в об’ємі двох аркушів друкованого тексту формату А-4, односторонній друк, кегль шрифту 12, міжрядковий інтервал 1: фото – ілюстративні матеріали подаються в електронному вигляді, окремими файлами з розширенням *jpg. *jpeg. *png.

3. Робочій групі до 06.11.2018 забезпечити збір, аналіз та систематизацію надісланих матеріалів для підготовки звіту міського голови.

4. Робочій групі внести пропозиції щодо форми звіту міського голови перед членами територіальної громади міста 15.12.2018 та на пленарному засіданні міської ради,а також до 07.12.2018. забезпечити випуск інформаційного вісника з матеріалами звіту.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету міської ради Святелика В. І.

Виконуючий обов’язки міського голови                                                 С. С. Ткаченко

Москалець