Цікаве на цю тему:

від  27.02.2019 № 75-р "Про підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на території міста Канева"

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про вибори Президента України“, постанови Верховної Ради України від 26.11.2018 № 2631-VIII „Про призначення чергових виборів Президента України“, на підставі розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 21.02.2019 № 90, з метою створення належних умов з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року:

1. Затвердити план основних організаційних заходів щодо сприяння підготовці та проведенню чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на території міста Канева (далі – план заходів), згідно з додатком 1.

1. Затвердити персональний склад робочої групи Канівської міської ради щодо сприяння підготовці та проведенню чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року (далі – робоча група) та затвердити її склад, згідно з додатком 2.

1. Установити, що основним завданням робочої групи є сприяння:
  • координації дій структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у здійсненні ними функцій щодо створення належних умов для роботи дільничних виборчих комісій та інших суб’єктів виборчого процесу;
  • діяльності офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій у здійсненні ними своїх повноважень на території міста Канева.

1. Виконавчим органам міської ради та комунальним підприємствам міста забезпечити створення для всіх суб’єктів виборчого процесу рівних умов участі у виборах, недопущення під час підготовки та проведення виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес, а також унеможливлення використання посадовими особами службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв’язку для підтримки окремих кандидатів на пост Президента України, партій (блоків) − суб’єктів виборчого процесу, їх уповноважених представників, довірених осіб, офіційних спостерігачів.

1. Створити належні умови для реалізації окружною та дільничними виборчими комісіями своїх повноважень, забезпечити зазначені комісій приміщеннями, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, згідно вимог чинного законодавства.

1. Організувати взаємодію з правоохоронними органами та громадськими організаціями щодо недопущення порушень чинного законодавства України про вибори, дотримання належного громадського порядку, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації.

1. Взяти під постійний контроль роботу відділу ведення Державного реєстру виборців, надати необхідну допомогу та сприяти виконанню покладених на них завдань і обов’язків.

1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету Канівської міської ради подавати протягом виборчого процесу інформацію про хід виконання плану заходів Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації до 15 березня та 11 квітня 2019 року.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                                 І. О. Ренькас

План основних організаційних заходів

Зміст заходу

Строк виконання заходу

Суб’єкт виконання заходу

1

2

3

4

1

Організувати роботу під час виборчого процесу з урахуванням вимог частини дев’ятої статті 11 Закону України „Про вибори Президента України“

до 25 квітня 2019 року

Керівники структурних підрозділів органу місцевого самоврядування

2

Надавати, в межах повноважень, консультації суб’єктам виборчого процесу з питань чинного законодавства України про вибори.

Юридичний відділ

Відділ ведення державного реєстру виборців

3

Спільно з окружною та дільничними виборчими комісіями забезпечити відкритість і прозорість виборчого процесу на території міста