Канівський ЦПМСД: кількість хворих на ГРВІ збільшилась
Дата: 15.05.2026 11:26
Кількість переглядів: 1049

Інформацію щодо захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, включаючи коронавірусну інфекцію (COVID-19), повідомляє Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги.
«За період з 8 по 14 травня ц.р. захворюваність в порівнянні з минулим тижнем збільшилась: захворіло 153 пацієнтів (було 123). З них дітей 62 (було 41).
Лікарями Центру пневмоній діагностовано не було.
За попередній тиждень – 2 пацієнтів з пневмонією.
Захворюваність на ковід: 0 (було 0), з них дітей 0 (було 0).
Померлих, які перебували на амбулаторному лікуванні, немає» - йдеться у повідомленні.






