Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На Черкащині очікуються теплі та сонячні вихідні

Дата: 19.06.2026 15:07
Кількість переглядів: 1462

Фото без опису

Після тижня прохолодної та дощової погоди Черкащина нарешті отримає справжню літню паузу. За прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології, найближчими вихідними жителів області очікують тепло, сонце та відсутність опадів.

Останніми днями погоду в регіоні визначали прохолодні повітряні маси, через що температурний фон був на 2–4 градуси нижчим за кліматичну норму. Крім того, майже щодня нагадували про себе короткочасні дощі та грози.

Втім, атмосферна циркуляція змінюється. Виступ антициклону, який сформувався над Західною Європою, принесе на Черкащину справжню літню погоду. Уже 20–21 червня прогнозується малохмарне небо без опадів, слабкий вітер та комфортне тепло.

У нічні години температура повітря становитиме 14–16 градусів тепла, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до 26–28 градусів. Такі показники відповідатимуть кліматичній нормі для другої половини червня.

Однак така ідилія триватиме недовго. Уже на початку нового тижня погодні умови почнуть змінюватися. Із виходом атлантичного циклону на Балтійське море на Черкащині очікується активізація грозової діяльності та посилення вітру. Разом із тим суттєвого похолодання синоптики поки не прогнозують — тепла погода збережеться.


« повернутися

Код для вставки на сайт