РЕГЛАМЕНТ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

Дата: 23.01.2024 10:28

від 20.04.2016 № 179

Про затвердження регламенту виконавчого комітету Канівської міської ради

Відповідно статей 40, 51, 52, 54 та частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, з метою надання якісних і доступних послуг громадянам міста, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити регламент виконавчого комітету Канівської міської ради, згідно з додатком.
  2. Заступникам міського голови, керівникам виконавчих органів Канівської міської ради забезпечити неухильне дотримання вимог Регламенту всіма посадовими особами органу місцевого самоврядування.
  3. Рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 13.04.2011 № 112 «Про регламент виконавчого комітету Канівської міської ради», від 06.04.2016 № 144 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.04.2011 № 112 «Про регламент виконавчого комітету Канівської міської ради» вважати такими, що втратили чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на виконуючого обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Святелика В. І.

Міський голова                                                                                        І. О. Ренькас

Виконуючий обов’язки керуючого справами                                       В. І.. Святелик

ПОГОДЖЕНО:

Заступник міського голови                                                                      Н. А. Матінова

Начальник управління документообігу                                                 О. І. Коваленко

Начальник юридичного відділу                                                              Н. О. Лісова