Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

У День Соборності України ще двох канівців посмертно нагородили орденом "За мужність"

Дата: 23.01.2024 10:06
Кількість переглядів: 275

У понеділок, 22 січня ц.р., у Черкаській РВА відбулося вручення державних нагород членам родин загиблих військовослужбовців. Голова Черкаської РВА Валерія Бандурко передала ордени «За мужність» III ступеня членам родин загиблих канівців.

Так, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагородили Романа Левченко та Олександра Миндру.

Нагадаємо, Роман Левченко, позивний «Льова» з перших днів повномасштабного вторгнення став до лав тероборони Канева, пізніше перейшов в один з добровольчих підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України. Життя захисника обірвалося на Ізюмському напрямку 24 серпня 2022 року. Захиснику було 42 роки.

Олександр Миндра, служив на посаді стрільця – помічника гранатометника стрілецької роти. Він загинув на Донеччині під час виконання військового обов’язку 24 січня 2023 року. Герою було 48 років.