Канівські спортсменки вибороли "золото" і "срібло" на міжобласному турнірі з волейболу

Дата: 23.01.2024 14:25

У неділю, 21 січня ц.р., у спортивних залах Канівської ЗОШ №1 та №4 пройшов міжобласний зимовий турнір з волейболу серед дівчат 2009р.н., і молодше. Змагання відбулися в межах підготовки до всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Всього у змаганнях взяли участь 5 команд з міст: Шпола, Руська Поляна та Буча. Канівську громаду у турнірі з волейболу представляли 2 команди ДВК «Вікторія» Канів-1 (капітан Вероніка Новак) та Канів-2 (капітан Олександра Ярова) під керівництвом тренерів-викладачів Наталії Кузнєцової та Андрія Бурхацького. Головний суддя турніру – старший учитель ЗОШ №4 Олексій Кузнєцов.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда ДВК «Вікторія» Канів-1.

ІІ місце – команда ДВК «Вікторія» Канів-2.

ІІІ місце – м. Шпола.

IV місце – м. Буча.

V місце – м. Руська Поляна.

Турнір проведено за ініціативи дитячого волейбольного клубу «Вікторія» разом з міським відділом у справах сім’ї, молоді і спорту.

Організатори змагань вдячні керівництву навчальних закладів за надання та підготовку спортивних залів, ЗСУ за можливість проводити турніри, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.