Депутати Канівської міської ради починають звітувати перед виборцями про свою роботу у 2023 році

Дата: 26.01.2024 10:33

Секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова інформує про те, що до секретаріату надійшли повідомлення від представників депутатського корпусу про початок звітування депутатів перед виборцями про проведену ними роботу за період з 01.01.2023 по 31.12.2023 року.

– Відповідно до ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» та Регламенту Канівської міської ради VІІІ скликання депутат періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями, – зазначила Оксана П’яткова. – Проведення звітів депутатів визначається самим депутатом та здійснюється з грудня місяця поточного року до 15 лютого наступного за звітним року.

Відтак, 3 лютого 2024 року відбудеться звітна зустріч з виборцями депутата Кононенка Івана Григоровича:

-с. Гамарня в приміщенні будинку культури по вул. Центральна  о 10:00;

-с. Кононоча в приміщенні старостату по вул. Садова об 11:00.

Також 3 лютого 2024 року прозвітує перед виборцями депутат Огороднік Віктор Володимирович. Зустріч відбудеться о 14:00 в приміщенні сільського магазину  с.Яблунів ( вул. Канівська 1а).

5 лютого 2024 року депутат Якименко Сергій Вікторович проведе звітну зустріч з виборцями сіл с. Хмільна,с. Хутір-Хмільна, с. Михайлівка за адресою с. Хмільна, вул. Перемоги, 2 о 09:00;

-с. Пекарі за адресою вул. Шевченка,68 о 10:00;

-с. Кононча за адресою вул. Садова,139 об 11:00;

-с. Яблунів за адресою вул. Канівська,6 о 12:00;

-с. Межиріч за адресою вул. Педагогічна, 6 о 14:00.

8 лютого 2024 року у міському будинку культури (вул. Олега Кошового 1), звітні зустрічі проведуть:

о 12-00  –   Голда Надія Анатоліївна.

Кекух Тетяна Володимирівна.

Маланчев Євгеній Станіславович.

Ренькас Тетяна Ігорівна.

Якименко Сергій Вікторович.

о 13-00 –   П’яткова Оксана Дмитрівна.

Штейман Олександр Петрович.

Бортник Анатолій Анатолійович.

о 13-30 –  Зубко Василь Іванович.

Корнієнко Олександр Васильович.

Шишка Руслан Іванович.

Запрошуємо усіх охочих, небайдужих жителів Канівської міської територіальної громади прийняти участь в обговоренні звітів депутатів.

Детальніше ознайомитися зі звітами депутатів Канівської міської ради можна за посиланням – https://kaniv-rada.gov.ua/news/1706259235/.