Гірка втрата: на війні загинув 32-річний захисник із Канева Роман Ратніков

Дата: 26.01.2024 11:43

Роман Ратніков

Канівська громада знову у скорботі. На війні загинув 32-річний канівець Роман Ратніков.

Військовий обіймав посаду старшого стрільця аеромобільної роти однієї з військових частин. Вірний військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, захисник загинув на Донецькому напрямку внаслідок вибухової травми. У загиблого залишились батько, мама, сестра, племінниця, дві бабусі, рідні та близькі.

Поховають Героя у суботу, 27 січня ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно о 11:00, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови, завтра, 27 січня, у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!