Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

Дата: 30.01.2024 08:45

Асоціація благодійників України оголошує 17-й конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023».

Це єдиний діючий загальнонаціональний проєкт із відзначення благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та благодійних практик.Вдруге за свою історію конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Заявку можна завантажити на офіційному сайті Асоціації Благодійників України https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html). Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs@blagoukraine.org до 30 квітня 2024 року (включно).