Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

Нормативно-правова база

Дата: 01.02.2024 10:11

Закон України "Про очищення влади”

Постанова Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563 "Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №1025-р "Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”

Наказ Міністерства юстиції України від 16 жовтня 2014 року № 1704/5 "Про затвердження положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"

Наказ Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року № 1100 "Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади", та форми висновку про результати такої перевірки"