Вихованці міського центру туризму – лауреати Всеукраїнського конкурсу мистецтв

Дата: 01.02.2024 12:39

Вихованці міського центру туризму стали лауреатами І та ІІ премії  ІІІ Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяна Україна».

Разом з молодим педагогом Анітою Ричіхиною діти проявили непересічний талант і виняткову творчість під час створення своїх шедеврів.

Юлія Гарічева (твір "Космічна симфонія"), Маргарита Задорожна (твір "Комета"), Мілана Мілодан (твір "Спокій зимової тиші"), Ілля Ярошінський (твір "Кришталеві Вершини") – їхні роботи вражають оригінальністю і вмінням передати почуття та емоції. Завдяки витонченій техніці, глибокому розумінню форм та вдалому поєднанню кольорів, їхні твори стають невід'ємною частиною сучасного мистецтва, інформують у Канівському міському центрі туризму.

Пишаємося здобутками нашої молоді під керівництвом досвідчених педагогів і бажаємо нових перемог.