Впродовж січня працівники «водоканалу» ліквідовували пориви, ремонтували водопровідні колодязі та замінювали труби

Дата: 02.02.2024 11:35

Працівники КП «Управління ВКГ» за січень ц.р. виконали низку робіт з ліквідації поривів, ремонту водопровідних колодязів, чистки каналізації, заміни труб та пожежних гідрантів. Відповідну інформацію повідомила адміністрація  комунального закладу.

Так, за звітній період було здійснено 66 виїздів для проведення робіт з чистки зовнішньої каналізації та колекторів, а також гідродинамічної чистки засмічень каналізаційних мереж. Також у КП «Управління ВКГ» розповіли про:

• ліквідацію 7 поривів на водопровідних мережах;
  • ремонт 2 водопровідних колодязів, встановлення люків по вул. Шевченка (р-н «Монастирок»);
  •  заміну 2 водопровідних засувок;
  • ремонт колони свердловини № 12;
  • заміну  2 пожежних гідрантів по вул. Пилипенка 16 і Енергетиків 131;
  • заміну насосного агрегату на свердловині №3;
  • заміну засувки на гідроелеваторі очисних споруд;
  • встановлення каналізаційного колодязя на самоплинному колекторі по вул. Енергетиків (р-н зупинки «Баня»);
  • ремонт засувки на каналізаційній насосній станції № 2.

Додамо, для оперативного вирішення проблем жителів міста комунальники залишили актуальні номери диспетчерської служби: (04736)3-30-26, +38(067)470-86-83.