У Каневі стартував другий етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

Дата: 08.02.2024 10:28

У вівторок, 6 лютого ц.р., в спортивному залі ЗОШ №4 стартував другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з баскетболу. Нагадаємо, масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!». Змаганнях «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» складаються із п’яти видів спорту — баскетбол, волейбол, черлідинг, спортивне орієнтування та футзал.

На урочисте відкриття змагань цього дня завітали численні гості: заступник міського голови Тетяна Жівотова, начальник відділу освіти Надія Голда, головний спеціаліст міського відділу освіти Наталія Внукова, директор ЗОШ №4 Ірина Верба та представник поліції Юлія Касьянова.

Заступник міського голови Тетяна Жівотова підтримала учасників змагань та побажала успіхів та перемог.

- Саме цей проєкт спрямований на розвиток фізичної культури та формування мотивації до здорового способу життя і патріотизму. Успіхів вам, вперед до Перемоги!,- наголосила Тетяна Жівотова.

Офіційні змагання з баскетболу відбулися між учнями-представниками шкільних команд дівчат та юнаків ЗОШ №4 (тренер Олег Підгірний) та Канівської санаторної школи (тренер Євгеній Баранов), а також команда юнаків ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченко (тренер Андрій Бурхацький), розпочалися із показового виступу з черліденгу - групи дівчат, які зарядили позитивною енергією учасників запальним драйвовим танцем.

За підсумками матчу учасники команд отримали нагороди та призи.

Серед дівчат:

I місце – ЗОШ №4;

II місце – Санаторна школа.

Серед юнаків:

I місце – ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченко;

II місце – ЗОШ №4;

III місце – Санаторна школа.

Чітко управляли ходом змагання головний суддя Олексій Кузнєцов, суддя Георгій Кривіцький та випускник ЗОШ №4 суддя Дмитро Онищенко.

Організатори висловлюють подяку адміністрації ЗОШ №4, спортивним командам та тренерам.

ФОТО - Ангеліна Якименко