Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

Ментальне здоров’я під час війни: психологічну допомогу можна отримати у Канівському ЦПМСД

Дата: 08.02.2024 11:51
Кількість переглядів: 276

Для лікування психологічних розладів на «первинці» із використанням керівництва за програмою mhGAP пройшли навчання майже 40 тисяч українських лікарів. Серед них і фахівці Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги, які готові надавати допомогу пацієнтам із психологічними розладами легкого або помірного ступеня тяжкості.

Медики наголошують, якщо сімейний лікар побачить, що людині потрібна не тільки його допомога, а ще й допомога психолога чи психіатра, лікар направить пацієнта до відповідного спеціаліста.

«Якщо ви відчуваєте тривогу, занепокоєння, порушення сну, тривалу відсутність апетиту, нав’язливі думки про те, що може статися щось погане, апатію, дратівливість, виснаженість та постійну втому, не чекайте ні хвилини, зверніться до свого сімейного лікаря. Бережіть себе, і пам’ятайте, ментальне здоров’я важливе, так само, як і фізичне», - йдеться у дописі медичної установи.

Телефон для запису до лікаря 0800-218-424.