Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

Війна продовжує свій страшний лік: на фронті загинув 26-річний канівець Євгеній Солонченко

Дата: 08.02.2024 15:07
Кількість переглядів: 406

Звістка про смерть українських захисників завжди є важкою і болісною… Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни «на щиті» повертається додому.

Виконуючи обов’язок захисту України, під час бойового завдання на Херсонському напрямку, Євгеній Солонченко віддав найцінніше  – своє життя. У лавах ЗСУ він служив на посаді старшого матроса, старшого навідника протитанкового взводу морської піхоти. Герою назавжди 26 років. У захисника залишилися мама, вітчим, бабусі, дідусі, дядьки, тітки, близькі та друзі.

Поховають Героя у п’ятницю, 9 лютого ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно об 12:00, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови, цього дня у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!