Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

Військових Романа Ратнікова та Ярослава Морозкова посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

Дата: 09.02.2024 14:59
Кількість переглядів: 305

Відповідне рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» (посмертно)» було ухвалено 7 лютого ц.р. у ході чергового засідання виконкому, за ініціативою міського голови.

Нагадаємо, наприкінці січня у Каневі попрощалися з двома захисниками України, які поклали своє життя за справедливість і свободу, виборюючи гідне майбутнє для українського народу.

32-річний канівець Роман Ратніков обіймав посаду старшого стрільця аеромобільної роти однієї з військових частин. Вірний військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, захисник загинув на Донецькому напрямку внаслідок вибухової травми. У загиблого залишились батько, мама, сестра, племінниця, дві бабусі, рідні та близькі.

43-річний солдат Ярослав Морозков загинув на Донеччині під час виконання службових обов’язків внаслідок ракетного удару противника. У захисника залишилися рідні, побратими та друзі.