Канівська міська рада
Черкаська область, Черкаський район

Майже рік вважався зниклим безвісти: цієї неділі у Каневі попрощаються з полеглим воїном Олександром Загороднім

Дата: 10.02.2024 08:39
Кількість переглядів: 339

Чорні дні горя та втрат не припиняють свій страшний плин. Надійшла чергова жахлива звістка про смерть молодого захисника. На війні загинув 27-річний канівець Олександр Загородній.

У лавах ЗСУ військовий служив на посаді старшого солдата, стрільця-помічника гранатометника. Захисник загинув 15 лютого минулого  року в результаті здійснення противником штурмових дій на Донеччині. Майже рік воїн вважався зниклим безвісти. У нього залишилися мама, дружина, два брата, бабуся, рідні та друзі.

Поховають Героя у неділю, 11 лютого ц.р., на центральному кладовищі (Алея Слави). Церемонія прощання розпочнеться орієнтовно об 11:00, біля культурного центру «Шевченко Hub». Відповідно до розпорядження міського голови, цього дня у громаді оголошено День жалоби та трауру.

Канівський міський голова Ігор Ренькас, депутати міської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого військового.

Вічна пам’ять, честь і шана захиснику!