Втрата. Відійшов у засвіти ветеран Другої світової війни Сава Тимошенко

Дата: 12.02.2024 10:36

У понеділок, 12 лютого ц.р., на 97-му році життя відійшов у засвіти ветеран Другої світової війни – Сава Гаврилович Тимошенко. До цього часу на території Канівської громади проживало троє ветеранів Другої світової війни. Тепер їх, на жаль, залишилось лише двоє.

Народився Сава Гаврилович 28 жовтня 1926 року у багатодітній родині в селі Межиріч. В 1944 році був мобілізований до армії. В одному з боїв майбутній ветеран отримав поранення і його відправили на лікування до госпіталю, де він і зустрів омріяну перемогу. Повернувшись додому з війни, створив сім’ю. Був уважним чоловіком, люблячим батьком та дідусем. Багато років пропрацював в колгоспі.  Мріяв дожити до 100 років та зустріти нашу українську перемогу…

Міський голова, виконавчий комітет та депутатський корпус Канівської міської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ветерана з приводу непоправної втрати. Світла пам'ять про Саву Тимошенка назавжди залишиться в наших серцях.