Канівські волейболістки здобули «Кубок Водолія» та золоті медалі на міжобласному турнірі з волейболу

Дата: 13.02.2024 10:27

У неділю, 11 лютого ц.р., у Каневі в спортивному залі ЗОШ №4 відбувся міжобласний турнір з волейболу на «Кубок Водолія» серед дівчат 2012 р.н. і молодше. Організував захід  дитячий волейбольний клуб «Вікторія» за підтримки  в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Олександра Семенченка.

Участь у змаганнях взяли команди з міст: Шпола, Київ, Біла Церква та Канів.  Наше місто на турнірі з волейболу представляли команди: ДВК «Вікторія-1» і ДВК «Вікторія-2» під керівництвом викладачів тренерів Наталії Кузнєцової та Андрія Бурхацького. На урочисте відкриття турніру завітав народний депутат верховної ради України Віталій Войцехівський, який привітав спортсменів і вручив командам подарунки.

За підсумками змагання місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда ДВК «Вікторія-1» (Канів), кращий гравець Поліна Полохута (ЗОШ №4).

2 місце – команда ДЮСШ-13 (Київ).

3 місце – команда ДЮСШ (Шпола).

4 місце – команда ДВК «Вікторія-2» (Канів), кращий гравець Кіра Куценко (ЗОШ №4).

Організатори вдячні адміністрації ЗОШ №4 та №1 за підтримку та наданий для проведення змагань спортивний зал. Бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!