«Подаруй бібліотеці книгу»: жителів та гостей громади запрошують приєднатися до Міжнародного дня дарування книг

Дата: 13.02.2024 12:06

Вже завтра, 14 лютого, світова спільнота відзначатиме Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day). Це свято з’явилося у 2012 році та покликане об’єднати всіх, хто любить книги.

Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка пропонує жителям та гостям громади передати до книгозбірні книги та долучитися до Міжнародного дня дарування книжкових видань.

«Якщо ви маєте можливість подарувати нову книгу або маєте вдома сучасні україномовні книги, які вже прочитали, а вони сумно стоять на полицях в вашій оселі, нудьгують і тихо старіють, дайте книгам друге життя: подаруйте їх Канівській Публічній бібліотеці імені Т. Г. Шевченка. Нехай їх прочитають інші», - зазначають у книгозбірні.

Нагадаємо, Канівська Публічна бібліотека імені Т. Г. Шевченка (вул. Шевченка 47) працює: з вівторка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години; у суботу з 09:00 до 17:00 години. Остання п’ятниця місяця – санітарний день.