Вихованці спортивного клубу «Івазар» вибороли 6 нагород на відкритому чемпіонаті Черкаської області з дзюдо

Дата: 15.02.2024 08:23

Днями, у Черкасах відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед кадетів до 18 років 2007-2009 р.н., юнаків та дівчат 2010-2011 р.н. За нагороди змагалися 14 команд з Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей. Серед учасників спортивний клуб «Івазар».

Організаторами чемпіонату стали федерація дзюдо та боротьби самбо в Черкаській області. Для спортсменів підготували прекрасний зал, 4-татамі, дружню атмосферу, професійне суддівство, яке надихало дзюдоїстів на безкомпромісну боротьбу. Під час змагання точилася справжня запекла боротьба за переможні медалі. Юні дзюдоїсти продемонстрували не лише спортивну майстерність, а й силу, командний дух та стійкість.

Вихованці спортивного клубу «Івазар» вибороли 6 нагород з них:

2 срібні медалі –  Ярослав Серба – (до 60 кг.);

Матвій Воропай – (до 81 кг.).

4 бронзові медалі – Ткаченко Богдан –  (до 66 кг.);

Тимофій Воропай – (до 66 кг.);

Дмитро Лисак – (до 73 кг.);

Фешкін Андрій – (до73 кг.).

5 – місце –  Іван Шабала.

7 – місця – Антон Хруленко і Олександр Лаба.